Referencje

Anett Zalecka

Metamorfoza Honoraty Witańskiej

Każda osoba ceniąca smak, dobre samopoczucie oraz wyczulony zmysł obserwacji powinna skorzystać z pomocy Pauliny Nosarzewskiej - prawdziwej profesjonalistki! Przesympatyczna i taktowna, chciałabym na codzień pracować z takimi ludźmi. Miałam przyjemność razem z nią współtworzyć nowy wizerunek, metamorfozę Honoraty Witanskiej ,,kobieta zmienną jest". Byłam zachwycona efektem końcowym, stylizacje były różne, w każdej odsłonie wyglądały znakomicie!! Rekomenduję Paulinę Nosarzewską jako jedną z nielicznych kreatywnych stylistów jakich poznałam. Potrafi wyjść poza kanony tego co popularne by sięgnąć głębiej. W swoich propozycjach bierze pod uwagę trendy i współczesne wzory, sprawia wrażenie jakby się ją znało kilka lat. Pomaga wzbudzić drzemiącą w nas potrzebę piękna.

Anett Zalecka

Stylista fryzur
-
Sylwester Zacheja

Sesje fotograficzne

Paulina Nosarzewska jest obdarzona "szóstym" zmysłem stylizacyjnym 🙂 Widać, że moda, ubrania, dodatki, kreowanie wizerunku to jej żywioł. Miałem okazję podglądać ją w pracy podczas konsultacji stylizacyjnych z klientkami, podczas wykładów na forum Kobiety Przedsiębiorczej Płock oraz w pracy studyjnej. Sama jest również świetną modelką i z powodzeniem łączy obie profesje. Otwarte serce to również praca charytatywna. W ten sposób powstał świetny kalendarz charytatywny na 2016 rok (zdjęcia w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich w Warszawie) z kwestą dla najstarszego Domu Dziecka w Polsce przy ul. Nowogrodzkiej 75 w Warszawie. Potencjał kreatywności jaki w niej tkwi z pewnością zaskoczy nas niedługo kilkoma projektami, ale to na razie tajemnica 😉

Sylwester Zacheja

Fotograf
-
Karolina Zych

Przegląd garderoby

Z Panią Pauliną spotkałam się już dwukrotnie i z pewnością jeszcze się spotkamy. Po przeglądzie mojej garderoby dowiedziałam się co dobrze na mnie leży, a wspólne zakupy uzupełniły moje braki. Pani Paulina jest osobą, która doskonale określiła moją sylwetkę i wysłuchała moich oczekiwań. Pokazała mi co z obecnych trendów jest dla mnie najlepsze i jak ożywić ponadczasową klasykę. Polecam!

Karolina Zych

Klientka
-
Płock
Jerzy Polański

Sesja w Studio "SKANDAL"

Z Pauliną Nosarzewską miałem przyjemność współpracować w Studiu "SKANDAL"przy projekcie ''Metamorfozy" Honoraty Witańskiej pt "Kobieta Zmienną Jest". Paulina jako profesjonalna stylistka za pomocą ubioru i dodatków znakomicie wydobyła i jednocześnie podkreśliła atuty kobiecości Honoraty Witańskiej. Muszę się przyznać,że do tamtej pory nie wiedziałem, że ubiór w profesjonalnych dłoniach może czynić Cuda. Na moich oczach i przed moim obiektywem dzięki talentowi i wyczuciu Pauliny, Honorata przeobrażała się z pięknej "grzecznej" dziewczynki w kobietę "wamp" ... Moim skromnym zdaniem Honorata w każdej stylizacji Pauliny mogła śmiało wyjść ze studia w miasto wzbudzając podziw przechodniów. Współpraca z Pauliną to miód na moje serce.

Jerzy Polański

Fotograf
Elżbieta Kraśniewska

Konsultacja w prezencie

Konsultację z Panią Pauliną dostałam w prezencie od córki. Początkowo byłam dość negatywnie nastawiona do samego faktu pokazania swojej garderoby komuś obcemu. Ostatecznie muszę przyznać że pani Paulina bardzo mnie do siebie przekonała. Jest bardzo ciepłą a przy tym profesjonalną osobą. Dzięki niej na nowo odkryłam zasoby swojej szafy. Pani Paulina pokazała mi bardzo praktyczny i funkcjonalny system układania rzeczy w szafie. Pomaga mi to zaoszczędzić mnóstwo czasu każdego dnia. Ponadto teraz wiem które fasony wydobywają z mojej sylwetki to co najlepsze. Polecam gorąco i pozdrawiam.

Elżbieta Kraśniewska

Klientka
-
Warszawa
Magdalena Podgórska

Wspólne zakupy

Dzień dobry, Oto moja opinia: Pani Paulina to osoba godna zaufania. Doskonale łączy to co modne z tym co odpowiednie. Podczas wspólnych zakupów nie kupiłam nic czego bym nie założyła. Wybrane zestawy doskonale wpisują się w moje oczekiwania. Czułam się jakbym była na zakupach z przyjaciółką, ponieważ Pani Paulina mimo ogromnej wiedzy nie stwarza sztucznego dystansu. Potrafi bardzo cierpliwie wysłuchać wszystkich obaw odnośnie danej części garderoby i fachowo wytłumaczyć dlaczego chinosy będą lepsze niż cygaretki  

Magdalena Podgórska

Klientka
-
Łomianki
Katarzyna Szewczyk

Spotkanie z profesjonalną stylistką

To było moje pierwsze spotkanie z profesjonalną stylistką. Nie wiedziałam, że takie spotkanie może tak dużo zmienić. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona kiedy u moich drzwi stanęła młoda, uśmiechnięta i bardzo pogodna osoba jaką jest Pani Paulina Nosarzewska. W trakcie konsultacji dowiedziałam się jakie fasony są odpowiednie dla mojej chłopięcej sylwetki, które kolory korzystnie podkreślają kolor moich oczu i sprawiają że wyglądam świeżo. Wcześniej bałam się czerwieni na ustach a teraz się z nią nie rozstaję. Dzięki spotkaniu ze stylistką nie tylko mój ubiór uległ zmianie, ale wprowadziłam również zachowania o których dowiedziałam się od Pani Pauliny. Teraz nie tylko sama ze sobą czuję się dobrze, ale również moi współpracownicy i klienci zauważyli ogromne zmiany. Czuję się jakbym odmłodniała.

Katarzyna Szewczyk

księgowa, doradca klienta
-
Warszawa